Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami módja annak, hogy...

Van valami módja annak, hogy asztali értesítést kapjak a Gmail-től anélkül, hogy Google Chrome- böngészőt kéne használjak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Firefoxhoz:

[link]


Vagy simán:

[link]

2013. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]

Böngésző- független, nincs szükség böngésző megnyitására sem.

2013. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És van olyan megoldás, amely több gmail-es felhasználónevet is tud kezelni párhuzamosan?
2013. máj. 23. 15:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, az nekem 3 fiókot kezel, de biztosan tud többet is.
2013. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul a postafiok.hu -s email címet is kezeli, mert mint tudjuk, ez is gmailes fiók.
2013. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

Erről beszélek.

2013. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a gmailnotifier-t, de nem egészen értem. Én azt szeretném ha jelezné, amikor új e-mail érkezik. Mármost ő azt jelzi, hogy hány olvasattlanom van, és nem ugrik fel ablak, ha érkezik egy új, se hangüzenet, se villogás az alsó sarokba.
2013. máj. 23. 18:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez fölöttébb érdekes. Ha fölinstallálod a programot, akkor a kis piros boríték lecsücsül a tálca jobb sarkába. Jobb klikkel be kell állítani, mit szeretnél -Preferences- menüpont alatt. Itt bepipálod amit szeretnél, igaz angolul van, de én is megbirkóztam vele, pedig nem igazán értem a nyelvet. Használtam a fordítót. Be kell jelölni, hogy hangüzenettel is jelölje ha levél jön / bár nálam mikor fölraktam a progit alapból minden benne volt/ Az Add- opcióval tudsz fiókot hozzá adni, ilyenkor kinyílik egy kis ablak, beírod az email címet, jelszót és természetesen be kell pipálni, hogy jegyezze meg. Nálam a program a Windowsszal együtt indul, ezt is be lehet állítani. Ha ráklikkelsz egy üzenetre bele is tudsz olvasni. Ha kijelölsz egy üzenetet ami nem fontos, és törölni szeretnéd, akkor ezt is megteszi a program anélkül, hogy a webes felületre be kéne lépned. Hosszú ezt így leírni, de azt hiszem a linken amit küldtem, szépen szemléltei mindezt.

Tray icon blinc - villog a kis boríték, ha ez be van pipálva, Sound alert - figyelmeztető hangot ad- angolul bemondja, ha levél érkezik....nem sorolom, remek kis program. A lényege pedig az, hogy nem kell böngészőt sem indítanod, csinálhatsz bármit a gépen, ha levél jön, máris jelez.

2013. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja ablak nem fog fölugorni, ha látod a villogást alul, az a kis piros boríték akkor ráklikkelsz és itt tudod megnézni honnan jött a levél stb....és persze jelez hanggal is, de legyen a gépen bekapcsolva a hang :)
2013. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen menüje, és jobb gmbra nem reagál a progi. Hang sosincs a gépemen, mert olyan környezetben vagyok, hogy csöndbe kell lenni, úgyhogy csakis a villogás kellene nekem. Felugró ablakot se szeretnék, ha például éppen prezentációt tartok. A program ikonja viszont nem látszik, csak a fölfele duplanyilacskára kattintva jön elő.
2013. máj. 23. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!