Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail felhasználónevem elfelej...

Gmail felhasználónevem elfelejthetem?

Figyelt kérdés

2005-ben regisztráltam magamat a gmail szolgáltatására az akkori felhasználónevemmel. Ez egy halandzsa becenév amit én nagyon szeretek és mindenhol ezt használom, az ismerőseim tudják jól hogy ez én vagyok ha valahol látják.


Az akkori gmailal még előfordultak problémák ezért nem érvényesitette a regisztrációmat (egyszerűen nem hozta be a képernyőt amit kellett akkor és később már nem engedett folytatni) az oldalamra soha nem tudtam belépni. Újat kellett csinálnom de nem adtam fel hogy a becenév@gmail.com egynap az enyém lehet. türelmesen várok évek óta de minden alkalommal azt mondja, hogy az a felhasználónév foglalt (vagyis a hibás félkész regem azóta is ott áll érintetlenül).


Irtam a googlenak, a fülük botját se mozgatták, se a magyar se az angol nem hozott eredményt. Próbáltam érvényeitettni a régi reget. Egyszer valahogy sikerült is elvinnem addig a pontig ahol legutóbb elszállt de azon a ponton ismét megfeneklett, többé pedig nem tudtam belépni sem oda.


Arra számitottam hogy ennyi idő elteltével már törlik a hibás reget de nem tették meg. Van valami esélyem a cimem megszerzésére vagy gamiln ezt a nevet felejtsem el örökre?


2013. máj. 23. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg nem fogod tudni megszerezni. Elfelejteni persze nem kell. Ki tudja, mikor jön a következő nagyágyú, akihez regelni kell?
2013. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. A legtöbb szolgáltatónál amit egyszer regisztráltak, azt soha többet nem lehet, még akkor se ha hibás vagy törölték...
2013. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!