Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az eszköz alkalmas, hogy...

Ez az eszköz alkalmas, hogy vezetékes netből wifi jelet adjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kábeles netem van és egy olyan eszközre lenne szükségem, ami USB-n keresztül wifi jelet ad, amit pl. telefonnal, vagy más eszközzel tudok vezeték nélkül fogni.


Erre gondoltam:

[link]


Ez alkalmas rá? Vagy csak veszi a jelet?


Ha ez nem jó akkor linkelnétek olyat ami alkalmas rá? (Panel lakás, 1 szint, nem kell Nasa szintű).


Köszönöm!



2013. máj. 24. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egy vevő egység az is kellhet egy asztali pc-hez.

A link [link] nem kötelező a pénztárcád szabja meg de én ezt ajánlanám a későbbi bosszúságok elkerülése végett.(jelerősség sebesség távolság vastag falak...)

2013. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok router-t venni, pont azért mert, nincs rá 15 ezrem, max 3, olyan eszközre van szükségem ami usb-n keresztül wifi jelet ad (ADÓ). Nem kell router, mert van (csak nem wifis).
2013. máj. 24. 10:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy panel, 5 centis vékony falak vannak, egy szint és csak a szobámba használnám, max 10-12 méterig legyen erős jele.
2013. máj. 24. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig amit te keresel az a wifi router. És routert 5 ezerért is kapni, panelba az is jó.
2013. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 ezerért már van wifiruter de ha neked nem kell akkor buheráld a stickeket. [link]
2013. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ilyet akkor: [link] Hidd el, nagyon sok bosszúságot fogsz elkerülni ezzel a routerrel.
2013. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2013. máj. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!