Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne egy probléma Amikor...

Riko07 kérdése:

Lenne egy probléma Amikor letöltök egy fájlt (legyen az zene, vagy egyéb program) beugrik egy ablak amin olyanok vannak hogy nyerjek egy iphone-t meg egyebeket. És olyan sok ember irja hogy el lehet kerülni ezt az ablakot, de hogyan?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy máshonnan töltöd le, nem arról az oldalról, ahol emiatt le akarnak húzni pénzzel...
2013. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz, de az összes oldalon ilyet ír mostanában, amugy nem irtam volna ki ezt a kérdést :D
2013. máj. 25. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan töltesz le, konkrétan? Link?
2013. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazábol mindenhonan, pl egy trainer letöltése youtube-on irják ki hogy hol lehet és hogy mindenkinek megy :S
2013. máj. 25. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ja! Pont ezek azok a helyek ahonnan nem érdemes. Feltesz egy videót a youtube-ra, te meg nyálcsorgatva töltenéd le, persze egy csomó hamis hozzászólást is kreál, hogy a tudatlanabbja beugorjon és töltené le ezerrel a nem létező trainert vagy kódot vagy egyebet amit csak akkor tud leszedni, ha fizet emeltdíjas SMS-el. Ezért mondtam, hogy ilyen helyről ne tölts...
2013. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem tettem de nem is fogok.. köszi :D
2013. máj. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!