Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok Ip címet cserélni...

Hogyan tudok Ip címet cserélni a gépemen? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Win7 64bit-es rendszer van a gépemen . (Laptop, de ez most szerintem nem számít) Az internetet routeren keresztül kapom,de szükség esetén kábellel is tudok csatlakozni a netre, mivel a router itt van a szobámban. Érdeklődni szeretnék,hogy lehetséges-e nekem az ip cím cseréje, vagy nem . A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. máj. 26. 13:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, elnézést kérek ! Köszönöm szépen a segítséged, majd estére kipróbálom . Utánanéztem sok helyen, de nem találtam jó megoldást .Biztos nem néztem szét eléggé ... Még egyszer köszönöm az infót, remélem így már működni fog a dolog.
2013. máj. 27. 18:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Halkan jegyzem meg, hogy nem tudom miért kellene egy amúgy sem fix IP címet cserélni.

Mert pl. ezzel nem lehet a Vaterán új regisztrációt indítani, mert nemCSAK AZT, hanem mást is figyel!! El fog utasítani!!

És másnál sincs alapvetően másképp!!

2013. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod miért kell neki új IP. Lehet tudja a szomszéd és szívatja, kitudja :D
2013. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
COD 1 Szerverről bannoltak ...
2013. máj. 28. 20:25
 15/16 anonim ***** válasza:
VPN a megoldás. nézz utána.
2013. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nemértem miért akarsz IP-t cserélni?Néhány kiszolgáló ezt még támadásnak is veheti.

Másrészről lenyomozni úgysem tudnak IP alapján,csak az internet szolgáltatódat találják meg ami pedig csak rendőrségi kérésre adhat ki téged..

2013. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!