Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapcsolódik a...

Miért nem kapcsolódik a netem, miközben a kezelőprogram szerint működik?

Figyelt kérdés
Van egy T-mobilos HUAWEI mobil-net készülékem, és mostanában, ha csatlakoztatom az internethez, azt írja, hogy csatlakozott a hálóra, de ennek ellenére sem firefoxban, sem explorerben nem hoz be semmit. Néha fél percekre véletlenszerűen valóban használható, de mindenféle jelzés nélkül újra használhatatlanná válik, pedig még mindig csatlakozva kéne lennie az írás szerint. Többször újratelepítettem a hardvert Eszközkezelőben, a t-mobilos programot is töbször újratettem, de nem igazán segít. Miközben ezt írom, ismét elment. Mit tehetnék, hogy ismét zökkenőmentesen működjön? Egy másik dolog pedig, hogy amíg firefoxban vagyok, néha előfordul, hogy bár új lapot nyitok meg, nem jelenik meg az új fül, bezárni sem lehet ezeket, pedig maga a tartalom megjelenik.

2013. máj. 27. 20:37
 1/3 levis56 ***** válasza:
Tegyél rá egy internet sebesség mérő progit vagy az opera böngészőn kijelzi,hogy mennyi az adat átviteli sebesség.Nekem is voltak gondjaim mobil-nettel,ha le vagy árnyékolva kevés a jel lassan tölt be oldalakat vagy nem lehet megnyitni semmit.
2013. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
Esetleg ha wifiről használod le van védve a wifi kapcsolat?
2013. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem wifiről megy, de köszönöm a választ!
2013. máj. 28. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!