Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook problémám lenne!...

Facebook problémám lenne! Kirakott a facebook, és nagyon szükségem lenne a fiókomra. Kép azonosítást kér, viszont kövezzetek meg, de egyszerűen 1-2 embernek ismerem csak fel a képeit, a többinél olyan képet ad ki, egyszerűen nem tudom azonosítani?

Figyelt kérdés

900-1000között van ismerősök száma. Telefonról is be volt biztosítva de most kidobott. Nem tudok tovább lépni, és fontos nagyon az accountom. Aki ért valamennyire ehhez a dologhoz tudna segíteni?! Haver sajnos még a profilomat se látha, hogy az ismerősök közül ki keresnénk a képeket, hogy ki lehet mégis rajta. Annyit tudok, hogy másnak is akadt már ilyen problémája (a google-ből)


A menet úgy néz ki, hogy képet kell azonosítani, semmit se tudok ki olvasni az oldalból, csak a kép címét, amiből vissza kellene fejteni a kép címét, és onnan megtudni az ember fiokját?! Valami ilyesmit is olvastam, hogy ki lehet fejteni.


Kép címe:


[link]


Ez lenne PL.


Várom a mielőbbi, valahogy vissza szeretnék jutni mihamarabb!


2013. máj. 29. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban jártál volna ha használod a "közeli ismerősök" funkciót. Akkor csak fel kellene hívnod azt a 2-3 embert akit megadtál, és azoktól kapnál 1-1 kódrészletet.


Sajnos ha nem ismered fel a saját ismerőseidet (miért az ismerőseid akkor?), akkor nemigen tudsz mit tenni, esetleg a google-ban keress rá, hátha valakinek megoldódott ez.

2013. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én múlt hónapban jártam így,benyeltem egy vírust és kiírta felfüggesztették a fiókomat.Dettó képfelismerés volt hogy egy képeslapot lőtt be 3 lehetőség közül kellett választani,egynél tippeltem gőzöm nincs jó lett e a válasz.Aztán még egy virusvédelmi progit is letöltetett a gépre meg jelszómodosítást és másik mailcímet is kért ezután betudtam lépni.
2013. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!