Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez az sms? (Telenor)

Mit jelent ez az sms? (Telenor)

Figyelt kérdés

Tisztelt Előfizetőnk!

Tàjékoztatjuk, hogy a ******* hívòszàmàhoz kapcsolòdòan *** Ft tartozàsa van. Szàmla esedékessége: 2013.05.21, szàmlaszàm: ********. Amennyiben tartozàsàt időközben rendezte, kérjük, tekintse tàrgytalannak jelen értesítésünket. Ha tartozàsàt nem rendezi, akkor előfizetésének kimenő forgalmàt korlàtozzuk. A korlàtozàs dàtuma: 2013.06.27 Fax: ******* A Telenor ezenkívül jogosult előfizetői szerződését felmondani a korlàtozàst követően, 30 napos felmondàsi idővel, ha elmaradàsàt nem rendezi.



Ez azt jelenti, hogy bármelyik pillanatban kiköthetik? Miért a kimenő forgalom van korlátozva? Miért nem az van írva csak, hogy bontják a szerződést?



2013. máj. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érhető SMS, nem kell ezen semmit sem magyarázni.

Nyugi, nem fogják rögtön felbontani a szerződést. Előbb a behajtó céghez kerül a tartozásod.

2013. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*érthető
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz kaegóriában kérdezed!
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető SMS. Tartozásod van. Ha nem fizetsz, akkor június 27-én korlátozzák az előfizetést (nem fogsz tudni hívni, SMS-t küldeni, internetezni). Ha további 30 napig nem fizetsz, akkor felmondják a szerződést. Azért a kimenő forgalmat korlátozzák, mert azzal csinálod az esetleges tartozást.
2013. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!