Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on hit'n run-t hogyan...

Ncore-on hit'n run-t hogyan tudom csökkenteni?

Figyelt kérdés
Kitöröltem egy állományt, amit nem kellett volna. Emiatt túlléptem a hit'n run-t. Visszaraktam a lomtárból, de nem tölti vissza. Mit tudok tenni?

2013. máj. 30. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le újra!
2013. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg tettem, még sem tölti vissza.
2013. máj. 30. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Valszeg nem kell senkinek, de Ncore-on nem probléma. Legyen seedre előkészítve és annyi.
2013. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
Így van. Legyen seed -ben legalább 48 óráig az a torrent, nem számít hogy nem szedi tőled senki, attól te még ugyan úgy teljesíteni fogod a seed kötelességedet ezáltal.
2013. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a hit'n runok száma nem csökkent, három napon tiltás meg fenyeget.
2013. máj. 30. 11:13
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Akkor valami rosszul van beállítva a torrent kliensedbe vagy tűzfal vagy a router nem engedi ki a seed -et. Tehát ezeket is ellenőrizd.


Én pl. jártam úgy, hogy a vírusirtó szoftverem kigyomlált pár fájt a letöltött torrentből, így lehetetlenné tette a visszatöltést. Ezt persze jeleztem a staffnak és így nem lett belőle h'n'r -em.

2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így tettem én is. Köszönöm!
2013. máj. 30. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is azonnal fog megszűnni, csak 48 óra seed után. Az oldal is csak időnként frissíti az adatokat.
2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már vagy 10 napja visszatöltöttem.
2013. máj. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!