Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltem xy "köcsögöt" (facebo...

Töröltem xy "köcsögöt" (facebook)?

Figyelt kérdés

Facebook-on töröltem egy ismerőst, ez a tevékenységnaplóban úgy jelenik meg, hogy: 'A nevem'Törölte'Ismerős neve'a köcsögöt.

Igen, egybeírva, a végén külön a köcsögöt szó. Ez mégis mi akar lenni?



2013. máj. 30. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

ez jó :)

felismerte a FB?

2013. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit gyanús, másnak nem volt ilyen?

[link]

2013. máj. 30. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

törölnöm kéne valakit, hogy lássam, de csak olyan ismerősöm van akit vállalok :)


nehéz elképzelni, hogy ez a FB saját szövege :)

2013. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Argloss ***** válasza:
100%
Bárki küldhet be fordítást a facebook-ra és ha elegen rányomnak arra, hogy jó a fordítás, akkor bizony be is teszik. (jobb alul lehet bekapcsolni a fordítóalkalmazást a kis földgömbre kattintással, jelenteni is lehet a hülyeségeket)
2013. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fordítást nem automata végzi, hanem egy külön felhasználói csoport minden országból. Ez a csoport fogadja el a javaslatokat a fordításokról hogy minél pontosabb legyen. Vannak viszont trollok is köztük, akik szándékosan rossz fordítást ajánlanak fel, majd azt megszavazzák, így a rendszer egy ilyen kifejezésre cseréli le az oldalon a bejegyzéseket.


Aztán egy idő múlva valaki jelenti hogy hamis a fordítás, akkor megint megvitatják és vagy a helyes kerül vissza, vagy megint valami hülyeség. Itt most nem a rendszerben van a hiba, a felhasználók szándékosan "rongálják" az oldalt, az pedig a többség választása alapján módosít.

2013. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz!
2013. máj. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!