Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatom, hogy saját...

Honnan tudhatom, hogy saját készítésű videóm alá, milyen zenét tehetek, amit nem véd szerzői jog?

Figyelt kérdés

Két különböző zenével csináltam egy videót, de a facebook mindkettő letiltotta szerzői jogokra hivatkozva. Ami nem gáz, csak honnan tudhatom, hogy mit használhatok, és mit nem. Korábban is csináltam már videót, akkor nem volt baj, hogy ismert számokat raktam alá. És rengeteg ismerősöm is csinálja így.

Van valami lista, hogy melyek azok, amiket használhatok?


2013. máj. 30. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni a zene eredeti formáját és ott megérdeklődni, hogy mit lehet, és mit nem.
2013. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, most már tudom a háttérsztorit, csak lista nincs arról, mit lehet. Vagy legalábbis csak annyit sikerült felfedeznem, hogy youtube-n lecserélhetem a hangsávot. De én oda fel sem akarom tölteni. :/
2013. máj. 30. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Google keresőbe ezt írd:

legal background music for youtube videos

2013. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!