Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik akkor, ha Facebook...

Mi történik akkor, ha Facebookon bejelölöm hogy valakivel kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni, de a valaki lányt bejelölök abból balhé lesz (nem tudom hogy megy de biztos értesül róla), ha meg egy haverral próbálom ki hülyeségből, akkor rajtam marad örökre hogy meleg vagyok. Igazából mit lát amúgy a másik, ha te bejelölöd hogy kapcsolatban vagy vele?
2013. máj. 31. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
kap egy értesítést a másik, hogy Te beállítottad a fácsén őt párodnak, és hogy igaz e vagy sem. majdcsak úgy mint az ismerősnek jelölés, ha nem fogadja el, akkor nem írja ki
2013. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2013. jún. 1. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd hogy kapcsolatban vele, ő elfogadja, azután autómatikusan a PAP BELÁJKOLJA ÉS COMMENTBE ALDASAT ADJA RATOK !!!!! Még megse kell házasodni próbáld ki :))
2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!