Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az utóbbi pár napban véletlens...

Az utóbbi pár napban véletlenszerűen megszűnik az internetkapcsolatom. Ötletek? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Kábelmodem és van mögötte router (1 éves sincs, tp-link TL-WR740N). Annyi történik, hogy a hálózati ikonnál megjelenik a sárga háromszög, miközben a kábelmodemen van kapcsolat. Úgy oldottam meg eddig, hogy a routerbe belépve release IP és renew IP-t csináltam. De még utána se javul meg teljesen, csak ha diagnosztikát indítok a hálókártyán. Windows7 oprendszer.


Ha a laptopomat is csatlakoztatom, akkor is előjön ez a jelenség (tehát ha 2 gép van rákötve).


Akinek van valami ötlete, hogy mitől lehet ez, örömmel venném a tanácsát. Köszönöm!



2013. jún. 2. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

kikéne az egyik szereplőt zárnod a lehetőségek sorából,

-a router kihagyásával is van e a hiba ?

mert ha így nincs,akkor megvan a ludas,

2013. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben állítsd le az explorer.exe -t, és jó lesz.
2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kivettem a routert, most közvetlenül a kábelmodemről ment a net, kb 2 órán keresztül, aztán ismét előjött a háromszög.

Hálózati diagnosztika után ismét működik.

A kábel is kilőve, mert most másikat kötöttem a lanra.


#2:

Ha újraindítom a gépet (és nem változik semmi), akkor az explorer kilövésével mit oldok meg?


Most mi a rákfene lehet a gond?

2013. jún. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!