Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon ezt csinálom,...

Ha Facebookon ezt csinálom, akkor az ingyenes, vagy fizetős?

Figyelt kérdés

Facebook kezdőlap, lent Oldal létrehozása, Márka, vagy termék, megadom a paramétereket, elfogadom a szabályzatot, ami angolul van, tehát nem értem teljesen, hogy miről szól és mikor rákattintok, hogy Kezdj hozzá, akkor bejönnek a különböző mezők, amiket kitöltök és a végén van egy olyan, hogy szerezz több lájkolót, és ott már ír összeget.

Ha én rányomok hogy kihagy és nem szeretnék hirdetést, akkor ingyenes ez az egész?

Tehát csak akkor kell fizetni, ha én rányomok, hogy igen, szeretném hirdetni a termékem, de ha nem nyomok rá, akkor ingyenes és az is marad, akárki lájkolja, osztja meg, vagy ajánlja?

Vagy inkább az Ügy, vagy közösség létrehozását válasszam?

Köszönöm.



2013. jún. 2. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem szeretnél hirdetést akkor ingyenes. Nem kell aggódni, ha netán mégis valamire rányomsz úgyse tudnak pénzt elvenni tőled amíg meg nem adod valahol a bankkártyád információit.
2013. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Em456 válasza:
De ha azt nyomjuk meg, hogy legyen ingyenes, akkor nem fogják látogatni az oldalt, nem lesznek kedvelők. Nem?
2015. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!