Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy facebook-on hogyan tudom megnézni valakinek a fényképeit annélkül, hogy bejelölném ismerősnek, vagy egyáltalán lehtséges e?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő úgy állította be az adatvédelmét, hogy csak az ismerősei láthatják, akkor csak az ismerősnek jelölés és visszaigazolás után láthatod.
2013. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rajtad múlik, hanem rajta, Facebook Adatvédelmi beállításin múlik, ha ő úgy állította be akkor sajna nem! Amúgy nem szép dolog a kutakodás! Ha meg ismered be is jelölheted!
2013. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak szerettem volna több képet is látni róla mielőtt megadnám az én profilomat!De ha most jelölném be rögtön tudná,hogy én vagyok az!
2013. jún. 2. 16:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként szinte semmit nem látok róla,csak egy kis profilképet!
2013. jún. 2. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy közös ismerős fiókjából többet látsz.

Egyébként ha bejelölöd és visszajelöl, ha akarja, akkor azonnal be tud tenni a Korlátozott listába, és megint csak ugyanennyit fogsz látni.

2013. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az ismerőseit sem látom,név szerinti keresésre pedig nem találok hozzá közelálló személyt,akinél találnák róla képet!

Iwiw,myvip-en nincs!

2013. jún. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!