Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a megjegyzett felhasználóneveket? Pl. Ha be akarok lépni a fiókomba, ne jelenítse meg azokat a felhasználóneveket, amikkel eddig beléptem.

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlzás lenne azt kérni, hogy legalább azt áruld el, milyen böngészőről van szó?
2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mateman15642 válasza:
Töröld ki az összes előizményt azthiszem így kell.
2013. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Túlzás lenne egyszer normálisan válaszolni? Annyi ilyet látok ezen az oldalon, mindenki paraszt módon beszél a másikkal. Ha már képes vagy arra időt és energiát szánni, hogy írsz nekem, akkor vagy legyél normális, vagy ne is írj. Bocsánat, nem írtam böngészőt, de gondoltam, hogy mivel az emberiség 90%-a Chrome-ot használ, így ezt nem muszáj megemlítenem.


A második kommentelőnek pedig köszönöm, kipróbálom!

2013. jún. 2. 23:10
 4/6 anonim válasza:
belemész az előzményekbe ott rámész hogy törölje az előzményeket kiad pár lehetőséget. neked az kell hogy gyórsítótár ürítése, mentett jelszavak törlése és ami ezek után van hosszú lenne leírni. ha ezeket törlöd akkor szerintem csak a bejelentkezési adatokat törli. szóval ami neked kell.
2013. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Túlzás lenne egyszer normálisan válaszolni? Annyi ilyet látok ezen az oldalon, mindenki paraszt módon beszél a másikkal. Ha már képes vagy arra időt és energiát szánni, hogy írsz nekem, akkor vagy legyél normális, vagy ne is írj. Bocsánat, nem írtam böngészőt, de gondoltam, hogy mivel az emberiség 90%-a Chrome-ot használ, így ezt nem muszáj megemlítenem. "


Röhej, hogy alapvetően te nem voltál képes a minimális információt elárulni ahhoz, hogy segíteni lehessen, és még neked áll feljebb. Ki is itt a bukó?


Erről ennyit. Ha követed, amit a többiek írtak, akkor eltűnik ugyan a cucc, de legközelebb ugyanúgy meg fogja jegyezni, tehát nem nyertél semmit. De várjunk csak, le sem írtad, hogy ez-e egyáltalán a célod...


Nem tudom, mikor lennél nagyobb bajban, ha a lustaság fájna, vagy ha az értelem.

2013. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, mikor írod be a felhasználói nevet, ráviszed az egeret arra, amelyikre nincs szükséged, kijelölődik és nyomsz egy Delete- t. Ez böngészőtől független művelet. Üdv. szép napot.
2013. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!