Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren kérdezne valaki...

Twitteren kérdezne valaki valamit egy sztártól?

Figyelt kérdés
mert én nem tudok írni

2013. jún. 3. 01:19
 1/8 A kérdező kommentje:
privibe írom, hogy mit
2013. jún. 3. 01:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Az otoslottora nagyobb az eselyed, mint arra hogy valaszolni is fog majd a "sztar".
2013. jún. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"mert én nem tudok írni"

Miért is nem?

G.

2013. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de másnak is visszaír

azért nem tudok írni mert mikor más ír azt kiírja az adatlapjára amit én azt meg nem, lehet rossz helyre írom, de már többször is próbáltam

2013. jún. 3. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Áruld már el, hogy ki az a sztár!

G.

2013. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jaj, te agyament, azt ő láthatja nála, ha elküldöd neki, de te az ő adatlapján, (vagyis instagramján, csak leegyszerüsítettem) csak akkor láthatod, ha rámegy a "retweet"-re (ami azt jelenti, hogy megosztja az adatlapján), és sajnos az csak ritkán fordul elő. (Persze csak akkor, ha az a sztár látja.) Egyébként akkor mutathatja még nála, ha válaszol rá. Csak légy kitartó, küld el sokszor neki az üzenetedet, és akkor megláthatja, és válaszolhat rá! Szóval ne aggódj, ELKÜLDI AZ ÜZENETEDET, CSAK NÁLA ADDIG NEM LÁTOD, AMÍG MEG NEM OSZTJA, VAGY NEM VÁLASZOL RÁ!
2013. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó előtti: Tuti Camilla Belle az!
2013. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én két profilt csináltam magamnak. Csak az egyik profilom követi a másikat, mintha a másik egy sztár lenne. Gondoltam, kipróbálom, hogy egyáltalán megkapják-e a tweeteket azok az emberek, akik nem követnek minket. Jött a pofára esés, mert nem megy át az üzenet... Ha nem követnek minket, akkor hiába tweetelsz nekik, és itt nem a privát üzenetekre gondolok sajnos. Próbáld ki! :(
2014. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!