Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik módszer jobb egy blog...

Melyik módszer jobb egy blog indításánál?

Figyelt kérdés

Ez egy eléggé egyedi ötlet, elég sokat nézelődtem, de ilyet se magyar, se külföldi oldalakon nem láttam még, szóval szerintem lennének érdeklődők (vagy lehet, hogy nem, mert ez azt jelenti, hogy a kutyát se érdekli a dolog :D).

Hogy célszerűbb elkezdeni: naponta 1-2 írást feltenni, vagy úgy kezdjem el, hogy viszonylag sok anyagot töltök fel először, hogy aki odatéved, egyből lássa, hogy itt mennyi érdekesség van?

(Nem az a célom, hogy ebből pénzt keressek, csak úgy látom értelmét, ha közönsége is van a dolognak, kapok visszajelzéseket...stb)


2013. jún. 3. 16:55
 1/1 mahjong ***** válasza:

Üdv!


Ha sok anyag és idő áll rendelkezésedre, akkor az elején érdemes többet kirakni, hogy legyen ami ott tartja a látogatót. Egyébként napi 1-2 frissítés bőven jó, ha tartalmas dologról beszélünk. Akár kevesebb is, ha jól megírt cikkek ezek (míg képek esetén pl. több kellene - de ez tényleg tartalomtípustól függ)


A lényeg a rendszeresség. Mindig jöjjenek a cikkek. Fontos továbbá, (maradva a cikkek példájánál) a felmerülő kérdésekre válaszolj, a kommenteket kövesd... érezze a látogató, hogy számít, hogy ide érdemes visszanézni, írni és olvasni.

2013. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!