Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A bejelentkezett felhasználó...

A bejelentkezett felhasználó FB-n offline-ná válik, ha megnyitom a chatablakot?

Figyelt kérdés

Több felhasználó is, elég hosszú ideig próbálgattam, hogy csak véletlen-e, és utólag megkérdezve akkor nem is volt neten éppen

miért van?


2013. jún. 4. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Basszus, én épp a másik oldalról vagyok :D

Azután nyomozok, hogy ha ki vagyok jelentkezve chatről, akkor mi a francért zöldít be az ismerőseim chatlistáján??? És igen, ha rámennek a nevemre, akkor már nem elérhetőnek mutat.

Újabban ezt csinálja.

De csak akkor, ha tényleg be vagyok jelentkezve PC-n facebookra, de a chatem ki van kapcsolva. Ha PC-n kijelentkezem, akkor a listán sem mutat elérhetőnek.

Egyre idegesítőbb ez a retek facebook! Ha ki vagyok jelentkezve chatről, akkor nem akarok chatelni! Mi a francért mutat mégis elérhetőnek? Az elmúlt 3 napban már nem is mentem fel, csak telefonról: hiába, hogy csak 2-3 emberrel beszélgetnék, rám írnak egy csomóan, mert azt látják, hogy chaten vagyok.

2013. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!