Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a google-val?

Mi történt a google-val?

Figyelt kérdés

Akár be vagyok jelentkezve a profilommal, akár nem, a rendszer mostanában mindig ezt a sz*rt hozza be a szokásos kezdőképernyő helyett, és mostanában már sokszor hiába klikkelek rá a baloldali gombra, mégsem lép tovább a szokásos keresőablakra! Miért csinálja ezt a google?

[link]



2013. jún. 5. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyomj a böngésződben egy ctrl + shift + R bill kombót.

Töröld az ideiglees fájlokat.


Firefoxban ctrl + Shift + del

2013. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz! Amúgy ezek miért zavarnak be ennyire?
2013. jún. 5. 13:44
 3/13 A kérdező kommentje:

Mit töröljek pontosan? Bögészési előzmények, űrlapelőzmények, sütik, cache, active login, offline websites, site performances.

a sütiket nem akarom, mert akkor a régi beállításaimat elfelejti a rendszer, a böngészési előzményeket sem, mert lusta vagyok gépelni. Csináltam egy last hour teljes törlést, de az nem használt! :(

2013. jún. 5. 13:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen, Előzmények törlésével meg lehet oldani.
2013. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké, de melyik előzményt az előzőek közül? A böngészési nem elég neki, a sütiket meg nem akarom!
2013. jún. 5. 14:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Véágül kitöröltem a sütik közül a google-ra vonatkozókat!
2013. jún. 5. 14:47
 7/13 A kérdező kommentje:

Újra ezt csinálja! Előzmányek törlése (last hour) nem segít! Minden előzmányt meg nem célszerű törölni, mert valamire szükségem van! Na meg miért kell ezt folyton megismételni? Korábban semmi ilyen probléma nem volt! Hogy tudnám végleg kiküszöbölni a problémát, hogy többet ne szivasson a google?

Amúgy miért csinálja ezt??? :(((

2013. jún. 11. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Valamit letöltöttél és az telepített még valamit, ezek a toolbarok. Nem könnyű megszabadulni tőlük.

Nézd meg a Három vonal alatt, Beállítások, Keresés. Itt mi van bejelölve? Ha ASK Toolbar, akkor trójai is van gépeden. Futtasd le a Malwarebytes-t. [link]

2013. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendszeresen futtasd le a Ccleanert.

[link]

2013. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak már tele van a hócipőm a malware-ot írtásával. Ugyanis szinte minden ingyenesnek hazudott program kapásból talál 120 cuccot, aminek a többsége nem malware, de a végén sohasen írt ki semmit, mert az már nem tartozik az ingyenes szolgáltatások közé. De utálom a demos féregtelenítőket!

Mindegy, a belinkelt programokat kipróbálom.

2013. jún. 12. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!