Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú internet, router problém...

Lassú internet, router probléma, vagy szolgáltató?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre lassabb kezd lenni az internetem (nem csak az enyém, minden gépünkön, van, hogy be se hoz lapokat). Azonban nem tudom, hogy ez minek a problémája lehet. Az egyik ötletem az, hogy a router-é, mivel eléggé régi. A másik, hogy a szolgáltatóé. Melyik lehet?

2013. jún. 5. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
linkelj be egy speedtest.net képet
2013. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a gondom, hogy nagyon változik. lefuttattam 3-at egymás után, 1, illetve 10 Mbps jött ki. A harmadik esetben nem tudta lefolytatni, mert nem hozta be...
2013. jún. 5. 20:08
 3/7 boszikaa válasza:
Talán körül kellene nézni a gépeden, milyen programok futnak éppen. valószínűleg ez okozza a lassulást. Feladatkezelőből megnézheted a kapcsolat kihasználtságát is... próbálkozz :)
2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha csak az én gépemen lenne, lehetne erre esély, de egy laptop-on is ez a probléma, ami maximum 1,5 méterre van a router-től
2013. jún. 5. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
hivd fel a szolgáltatót hogy pingeljen egyet távolról rád.. ezt megcsinálod vele fél oránként és kifog derülni
2013. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem értem pontosan, hogy mi derülne ki. néha nagyon gyenge, néha jó a netem, ezt jelenleg is tudom
2013. jún. 5. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
ezért kell többször csinálni. prábálja meg a központbol a modemedet elérni (pingelni) itt kap egy MS-os idöt. ezt ird fel. fél ora mulva zaklasd ujra. ezt is ird fel. majd megint. .. és ha ezek az értékek nagyon eltérnek. akkor nem nálad a hiba
2013. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!