Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Webes könyvjelzők kezelése,...

Webes könyvjelzők kezelése, rendszerezése?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, amivel könnyen, akár offline is tudnám rendszerezni a könyvjelzőimet. Az a baj, hogy már több száz könyvjelzőm van, és a firefox beépített könyvjelzőkezelője eléggé butácska. Egy vizuálisnak jobban örülnék, ami megjeleníti a weblapot is.Valakinek ötlet? Én a TinyFavorites nevű progit néztem, de csak online szolgáltatása van, arra pedig nem siekrült ingyen regelnem (valami szerverhibát írt ki). Szinkronizálnia nem is kell feltétlenül tudnia, elég lenne, ha csak könyvtárakat tudnék benne kezelni. Köszi a tippeket!

2013. jún. 6. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a Fav-Lins bookmark managert dicsérték. Ingyenes, van online és offline változata is.

[link]


Szerintem egy próbát megér.

2013. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!