Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy routerem az a neve...

Bobi123456 kérdése:

Van egy routerem az a neve hogy clicknet hg658 altalaban iphonnal szoktam hasznalni, de amikor kb 20 meterre megyek nincs tobb jel, vajon a falak miatt olyan gyenge a jel? Ha kitennem valahova pl:haztetore akkor messzebbrol is foghatom a wifit?

Figyelt kérdés
igy nez ki : [link]

2013. jún. 6. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokat gyengül a jel igen. Ugyanakkor ezeket a routereket nem arra tervezik, hogy a háztetőn csücsüljenek hidegben, esőben, fagyban, napsütésben.

Vegyél egy normális routert, 2-3 antennával és az egyik antennáját vezesd ki!

2013. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennek a rounternek az antennajat nem tudom valahogy kivezetni?
2013. jún. 6. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyességgel megoldható, persze ugyan így tönkre is tehető.
2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jopofa ! digi antennaval megtudom csinalni?
2013. jún. 6. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatom.
2013. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok kosszi
2013. jún. 6. 13:59
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos ezek az Integrált antennás routerek ennyit tudnak hatótávra.


Kicsit összetettem ez a probléma mint ami elsőnek létszik, mert ez egy ADSL modemmel egybeépített router. Nem lehet csak egy sima sima router cserével megoldani a dogot, mert akkor ahhoz kéne még egy ADSL modem is külön.

Ha az Interneten kívül van még digitális telefon (VoIP) és IP TV szolgáltatásod is, ami csak a szolgáltató modem-routerén keresztül tud működni, akkor sem tudod lecserélni.

Több dolgot tehetsz, ha nincs IP TV -d és VoIP -s telefonod vehetsz másik modem-routert. Nemrég haverommal ilyet vetettem, mert bedöglött az alap DSL modeme

[link]

Korrekt készülék, barátnőjének aki 100 m -el arrébb lakik vele szembe a tetőtéri szobája 4 csíkos jelerősséget mutat a laptop.

Illetve ha van IP TV -d és VoIP -s telefonod vehetsz, vehetsz jelismétlőt is:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=jiuPZKkpnN8

2013. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!