Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit kell seedelni ncore-on?

Mennyit kell seedelni ncore-on?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el érthetően, hogy hogy is működik ncore-os seed rendszer! köszi

2013. jún. 6. 15:04
 1/8 joker10 ***** válasza:
0%
sokat. én is ott vagyok, sokat kell, ha nem seedels kilöknek
2013. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik része nem érthető?
2013. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmmm, szerintem meg az összes magyar zárt torrent oldal közül itt kell a legkevesebbet(kötelezően).
2013. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha pl valamelyik letötltött torrentemnél ott van, 9.212 arány, akkor azt már nem kötelező seedelnem? Vagy a 48h az ha törik ha szakad teljesíteni kell?
2013. jún. 6. 15:13
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Minden benne van az nCore wiki -ben, szerintem elég érthetően.


A seed kötelezettséged dióhéjban az NCore -on: A leszedett torrentet 1 -es arányig seed -eled, vagy ha ezt nem tudod megcsinálni, mert gyenge a neted feltöltési irányba, vagy túl kevesen szedik tőled, akkor futtatod a torrentet összesen 48 óráig két héten belül. Szerintem nem bonyolult.


Én amúgy addig seed -elek egy torrentet ameddig csak tudom, főleg ha kevés a seeder -e az adott torrentnek. Nem azért mert kötelező, hanem mert íratlan netikett szabály a torrentezésben.

2013. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A felhasználó neved mellett klikk az aktivitás menüre,és ott van Összes torrent/Seed kötelezett torrent. Amit a seed kötelezettben látsz azokat még nyomasd.
2013. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. jún. 6. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
a Bithorlo -n most ingynes regisztráció van vasárnapig és sokat nem is kell seed- elni.
2013. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!