Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez jó internet sebességnek...

Klavaro kérdése:

Ez jó internet sebességnek számít?

Figyelt kérdés
[link]

#Internet_sebesség
2013. jún. 6. 17:18
 1/7 uno20001 ***** válasza:

Igen.


Nézd meg ezt: [link]

2013. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
azért regisztráltál, hogy menőzz a letöltési sebességgel? amúgy a feltöltés elég szutyok...
2013. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lol. Nem kell regisztrálni ahhoz hogy megnézzük a speedtest-en a net sebességet. Amúgy igen nem rossz. Kb 5.5 mb/s-el tudsz is lefele tölteni.
2013. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mai tesztet tudsz felrakni?
2013. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem a speedtestre kell regisztrálni te élőhalott --" hanem ide hogy kilinkelje a szarját...

Kérdezőnek meg: ratyi...ez a nagy különbség a feltöltés és a letöltés között eléggé szar! a letöltés nemrossz,elmegy 1nek de a feltöltés nagyon gyenge.

2013. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a feltöltés elég szar de nem is szoktam feltöltögetni. Csak BF3 on nem értem hogy játszok kb 30 as ping körűl és néha felugrik kb 250-1700 és nem értem miért..
2013. jún. 11. 17:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy akkori a mérés amikor kérdeztem
2013. jún. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!