Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes wifire hogy csatlakoz...

Ingyenes wifire hogy csatlakozhatok úgy hogy ne lássa az eszközeim (pc, tv, stb) nevét, ipjét, és mac címét?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis mást lásson mint ami...?!

oké proxyt ismerem, de pl tv-n hogy tudom azt használni?


igazából már több napja működik, elég gyors, és gondolkoztam hogy az is megoldás, ha megváltoztatom mindenhol az alap admin admin hozzáférést.

+ mondjuk proxyról nem nagyon akarok to**entezni.



2013. jún. 6. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudnék autósboltból lopni, hogy ne lásson a biztonsági kamera?

Könyvesboltból tudok már lopni, de autósból még nem. A minap voltam egyben, jó cuccok vannak. Segít, ha minden nap más ruhában megyek be?

2013. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan: IP tv-re telik, netelőfizetésre meg nem? Vagy a TV-t is loptad? Nem ér meg havi 2-3 ezer forintot, hogy más ne lásson bele az adataidba, hogy ne olvassa el a leveleidet?
2013. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A te géped ott egy routerrel kommunikál, ami lényegében egy kis hálózat, véges számú géppel, legyen mondjuk rajta 10 gép, ergó ha fejtetőre álsz akkor se fogsz tudni ott elrejtőzni, mert kizárásos alapon megtalálnak ha csúfságot csinálsz, hameg annyira felbosszantod őket akkor jön a titkosítás, mac szűrés stb. és akkor rácsesztél. Szóval inkább gyakrold a mérsékelt élősködést sunnyogás helyett.
2013. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egyelőre sunnyogtam csak :) nem áll szándékomban töltögetni.

Van amúgy saját netem is.

2013. jún. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!