Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik jók ebben! Ki lehet...

Akik jók ebben! Ki lehet játszani a Facebookot ilyen tekintetben? (ismerős ismerősének a rejtett képeit szeretném megjeleníteni)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy illető, akinek érdekelnének a rejtett képei. Van közös ismerősünk és van egy kép, amelyen ezzel a közös ismerősünkkel szerepel. Tehát ez már az ő képei között is ott van. Engem a többi is érdekelne.

Ezeket meg lehet jeleníteni valahogy? Olvastam, hogy úgy már valamelyest könnyebb, ha van közös ismerős, itt már "fél lábbal" belelálátok a képeibe. Elvileg valaki csinált ehhez programot is, de azzal nem mentem sokra.


Köszi, ha segítesz, hogy ezt hogyan lehet megoldani, ha meglehet (valahogy biztosan meg lehet).



2013. jún. 7. 21:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt is mutatja, hogy hány képe van, csak nem látom őket.
2013. jún. 7. 21:22
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet.
2013. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért köszi, de én hallottam már ilyenről.
2013. jún. 7. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet,kivéve ha nem csináltak rá valamilyen hacket.
2013. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi az a hack? :)
2013. jún. 7. 23:41
 6/12 A kérdező kommentje:

És semmilyen program nem tudja megjeleníteni?


Mert nem használni nem tudtam, csak nem volt meg hozzá a jelszó és nem tudtam telepíteni.

2013. jún. 7. 23:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben, hogy nem akarja, hogy mások is lássák, csak akivel megosztotta.
2013. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha letöltöttél egy ilyen programot, és elindítottad, akkor javaslom telepíts egy vírusirtót (ha eddig nem volt), és futtass egy alapos vizsgálatot. Általában a "One-Click Facebook Hack" és hasonló programokba vírust szoktak rejteni.
2013. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha hallottál már róla, akkor miért nem hallgatózol jobban ott, ahol hallottad?
2013. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta vírus, jó a vírusirtóm.


De az nem létezik, hogy egy jó informatikus ezt ne tudja megoldani. Egyébként a haverom az és ő mondta, hogy meg lehet, de mondjuk nem két perc.

2013. jún. 9. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!