Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera/Teszvesz: 1forintos...

Vatera/Teszvesz: 1forintos aukció vagy Fix áras. Ti melyiket szeretitek jobban? . Mindkét módon szoktan eladni de kíváncsi vagyok vajon melyikre szavaznak többen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 17:12
 1/2 Lord Keri ***** válasza:
Ha azonnal kell és jó áron van, jobban szeretem a fix árasat. Ha csak megtetszik egy termék és aukciós, akkor kecsegtető, hogy akár nyomottan a piaci ár alatt az enyém lehet. Nem rég pl így vettem egy 5-6 ezer forint értékű videokártyát kevesebb mint 3 ezer forintért. Ebben ez a csábító, csak nyilván ez rizikó az eladónak, mert lehet, hogy nem kapja meg a várt összeget érte. (ha csak nem minimál áraz, de akkor az aukció szerintem értelmét veszti) :)
2013. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én az aukciókat szeretem jobban.Ott olcsóbban hozzájutsz a dolgokhoz mint ha fix áron vennéd őket.
2013. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!