Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék belépni a Facebookba?

Hogy tudnék belépni a Facebookba?

Figyelt kérdés
Ezt írja a telefonom SMS-ben, ha be szeretnék lépni a Facebookba az asztali PC-n: "Biztonsági kódod a Facebookhoz:" Ez eddig ok, máskor is így történt, így is állítottam be, csak utána most már ismételten egy nagy semmi a kód helyett! Úgyhogy nem tudok belépni. Segítene valaki? Köszönöm.

2013. jún. 8. 20:03
 1/7 anonim válasza:
Miért ilyen hülyén van?
2013. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, ez a kérdés :)
2013. jún. 8. 22:05
 3/7 anonim válasza:
ha megadtad a telószámodat akkor kapnod kellene egy sms-t amiben benne van a kód,bakker.
2013. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem érted. Kaptam is SMS-t, többször is, ez állt benne: "Biztonsági kódod a Facebookhoz:" De a kettőspont után nem következik semmi!
2013. jún. 10. 17:05
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám,meg tudtad valahogy oldani?
2013. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Sőt, a túl sok SMS kéréseim miatt átmenetileg le is tiltottak. (De van élet a FB-on túl is :)
2013. jún. 13. 09:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, megoldódott/megoldottam. X-edszeri próbálkozásra végre felhívtak telefonon, angolul kétszer bemondták a kódot, beírtam és ok. (Csak utána célszerű a biztonsági beállításoknál "kivenni" azt a szolgáltatást, miszerint nem kérek a telómra sms-t, ha "ismeretlen eszközről" jelentkezek be. Mert akkor újra kezdődik minden.)
2013. jún. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!