Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen billentyűkombinációktól...

Milyen billentyűkombinációktól záródik be a Google Chrome?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból:) Előre is köszi:)

2013. jún. 9. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ALT+F4.
2013. jún. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy bezárod az összes lapot ezzel: CTRL+W
2013. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D De am fura volt, mert nem gondolnám, hogy ezek közül nyomtam volna valamit. :) Robotunikornisoztam, és egyszercsak fogta, azt' bezáródott:O Nem gondolnám azt se, hogy vírus lett volna, mert akkor kiírta volna, mielőtt leáll, meg amikor újra megnyitottam a böngészőt, kiírt volna talán valami ilyet, h "nem záródott be teljesen" hát akkor nem t'om, mi történhetett, mondjuk az is igaz, h nemhogy későn, hanem már korán volt, és nem is láttam, mit nyomok, mert sötét volt:O:S:D:D Viszont a válaszokat felpontoztam!!:)
2013. jún. 9. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja naponta 5-6-szor.állandóan összeomlik nem tudom mi lehet a baj
2013. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak ez az egy volt eddig szerencsére:D:D:D Asszem nem tudtam, melyik a jó billentyű, ami a játékhoz kell, és mindent össze-vissza nyomkodtam:S:D De mondjuk azt nem értem, miért csinálta, hogy legördült a lap aljára, pedig én mégcsak az egérhez se nyúltam, nemhogy a gördítősávhoz:O:D:D
2013. jún. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!