Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene abban, (GMail)...

Kelegen kérdése:

Valaki segítene abban, (GMail) van egy emailem amit használok és azon kívül van több amit nem, de azokat az emaileket ehhez kapcsoltam, kéne azoknak az emaileknek a listáját amik még ehhez tartoznak. Régen még tudtam demár nemtudom mert megújúlt?

Figyelt kérdés

#e-mail #régi #ehhez #másodlagosság #Kapcsoltam #címeim #listájárol #mindazokét #fiókomhoz
2013. jún. 10. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ez rejtvény ,tesó,nem kérdés,

fogalmazd át érthetőre,ha akarsz rá választ,

ha meg annyira nem érdekes,akkor ennyi volt....

2013. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom hogy bonyolult éppen ezért nem tudtam kérdésként feltenni :/ a lényeg az lenne hogy egy bizonyos emailhez több email cím is tartozik , azoknak az emaileknek a listája kellene..régen volt egy olyan lehetőség hogy idézem".....@gmail.com-hoz tartozó összes email cím..csak ez a funkcíió eltűnt..ezt keresem...
2013. jún. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!