Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért gyenge a videohívás...

Miért gyenge a videohívás minősége? (Skype)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel csak ritkán találkozom ezért Skype-on hívjuk egymást. Nekem HD-s kamerám van, neki fullHD-s. Ő engem tökéletesen lát és hall, viszont én nagyon gyenge képet kapok tőle. Neki kb 10 Mbit/s feltöltési sebessége van és semmilyen program nem fut a háttérben (torrent...) mégis kb 10kb/s sebességgel kapom tőle a képet. Próbáltunk más usb portokat használni, routert újra indítani. Semmi sem használ. Egyébként mindkettőn pc-je modern, szóval képes lenne HD minőségű videohívásra. Van valakinek valami tippje? Ahol lehet állítani a mikrofonon és a kamerán, ott van minőségmérő. Nekem mindig fehér, ritkán vált csak sárgára. Akkor ő nem lát engem jól. Neki mindig sárga és én nem látom őt jól.
2013. jún. 10. 16:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Kiegészítésképp, én 120-140 kb/s sebességgel küldöm neki a képet.
2013. jún. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!