Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmagyaráznátok nekem hogy...

Elmagyaráznátok nekem hogy kell utorrentel letölteni? (probléma lentebb)

Figyelt kérdés

Bénázós zöldfülű vagyok.Szóval először regisztráltam a magyar utorrent.hu oldalon,ami igazából nem tudom,mire jó,mert ott nem találtam torrenteket...

Aztán letöltöttem az utorrent programot,amivel le tudok filmeket szedni,de nem tudom,most hogyan tovább.Honna szerezzek torrenteket az internetről,amit majd a progival letölthetek a gépre filmként?Valami privát oldalra kéne regisztrálnom?De akkor az utorrent.hu mi az istenre volt jó nekem?

Help!Ha valaki elmagyarázná az én agyamnak,hogy megy ez az egész,azt nagyon megköszönném!!!


2009. okt. 9. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

www.torrentkereso.hu

innen már tudsz letölteni,ha a gépeden van az utorrent.:)

2009. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hozzátenni,hogy magyarul szinkronizált filmeket szeretnék elsősorban
2009. okt. 9. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Az uTorrent.hu fórum többek közt arra lett volna jó, ha ott szorgalmasan olvasgatál volna, erre az összes kérdésre megkaptad volna a választ. Továbbá hogy megsezrezd az uTorrent klienst (bár azt ezen kívül sok helyen elérhető) és megtanuld a kezelését, beállításait.

.torrent fájlokat sok helyről lehet beszerezni. Legkézenfekvőbb, bár nem a leghatékonyabb a google:

[link]

Ezen kívül vannak kifelyezetten torrent indexelő (kereső) oldalak pl. isohunt.com.

Vagy meghívatod magyad egy privát oldalra.

2009. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elsőnek írom,hogy én csak azt nem értem,ha itt keresek filmeket,és átirányít különböző oldalakra,akkor is regelni kell mindenhol
2009. okt. 9. 16:01
 5/6 A kérdező kommentje:
elolvastam az egész utorrent.hu-t de nem értem :(
2009. okt. 9. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Kétféle torrent oldal van

1. Regisztrációs - gyorsabb, de itt a letöltött adatmennyiséget vissza is kell tölteni

2. Regisztráció nélküli

Az oldalakon csak egy torrent fájl van, ez csak az adott torrent adatait tartalmazza, amit ha letöltesz és a uTorrent klensel megnyitsz, elkezdi letölteni a filmet, zenét, stb.


Az utorrent.hu oldal a kliensprogram oldala.

Itt a trackerlistában tudsz torrent oldalt találni.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!