Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak magyar FANDOM Tumblr-ök?

Vannak magyar FANDOM Tumblr-ök?

Figyelt kérdés

Csak párat ismerek.

Olyanokra gondolok, akik olyanokat posztolnak mint Doctor Who, Sherlock, Supernatural Lotr, Hobbit, Merlin, ... etc.



2013. jún. 11. 08:46
 1/6 öhhhhhhhh válasza:

az én tumblr blogom többnyire pont azzal van tele, amit felsoroltál (kivéve lotr/hobbit), illetve könyves dolgok vannak még, csontváros, éhezők viadala, harry potter, stb.. seekerlacey.tumblr.com, ha érdekel.

másról egyébként nem tudok, hogy fandomblogot vezetne, minden ismerősöm a hipster felé hajlik

2013. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a felsoroltak közül mind, de sok más fandom is: zafirkolibi.tumblr.com

illetve van egy csak Hannibal sideblogom: hannigram.for-dinner.tumblr.com

2013. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
upsz: hannigram-for-dinner.tumblr.com
2013. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én blogom is nagyjából azokkal van tele, amiket felsoroltál. És sok más magyart is követek Tumblr-ön, akik ezekból a fandomokból postolnak. Ha érdekel, elküldöm privátban a címet. :)
2013. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az enyémen kb. csak Sherlockos dolgok vannak, ha gondolod, nézz be. [link]
2013. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én keveset posztolok magyarul, de sokat a dw, merlin fandomokból és vmennyit a sherlock-ból is. thebeautyofalllife.tumblr.com
2018. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!