Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért okoz örömet egyeseknek...

Miért okoz örömet egyeseknek teleokádni a másik e-mail postafiókját PPS-ekkel?

Figyelt kérdés
Érthetetlen, hogy a mai napig is sokszor találkozom ezercímzettes e-mail üzenettel (tehát nem NEKEM szól) és sokszor küldenek többmegás PPS filokat. Többnyire bárgyú, együgyű témájú képsorok, naplementék operaárákkal meg ilyenek. A családban egyik számítógépen több, mint 5GB(!) ilyen levélszemét halmozódott fel. Még kitakartani is hosszadalmas volt. Nagy baj, ha az ilyen ismerőseimet elküldöm valahová?
2008. jún. 20. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyamatosan nap mint nap küldözgettek ilyesmiket.

Viszont sikerült leszoktatnom ismerőseimet erről a szokásról. Távolabbi ismerősnek pl. ha egy nagy pps-t küldött, vagy doc-ot akkor cserébe küldtem nekik vissza 20megás megnyithatatlan avi fájlt, vagy hasonlókat, aztán visszaírták, hogy ez nagyon nagy, és nem akar menni, akkor elmagyaráztam, hogy miért küldtem. :P

Ha láncleveleket küldtek, akkor átfogalmaztam a szöveget, pl. a végére "ha nem küldöd tovább akkor xyz" helyett azt írtam, hogy "ha továbbküldöd, akkor xyz". Lassan de felfogták. Ma már nem kapok semmi ilyesmit. :D

2008. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Már tudom mit fogok tenni :-)
2008. jún. 20. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd spamlistára a

*.ppt és a *.pps-t

2008. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!