Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teszvesz, vatera? Tényleg jó,...

Teszvesz, vatera? Tényleg jó, nem tudnak átverni? Tényleg megkapom amire én licitáltam utoljára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 21:35
 1/2 anonim válasza:

Én szoktam ott vásárolni. Eddig még nem volt gond. Elvileg megnézik, hogy létező személy, létező lakcímmel jelentkezik-e be. Adhatsz róluk értékelést is. Én mielőtt rendelek, meg szoktam nézni, hogy kiről milyen értékelések születtek. Nekem eddig az volt a legnegatívabb élményem, hogy 10 napot vártam a csomagra, amikor rákérdeztem, és még neki állt feljebb, hogy miért vagyok ilyen türelmetlen. De aztán az a csomag is megjött. Általában 3-4 nap alatt postázzák.

Érdemes kérdezni a termékről, mert azért egyesek elég silány minőséget is feltesznek. Mondván 1 Ft-ért mit vársz. Ez igaz is lehet, de a postaköltség jól megdrágítja.

2009. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is szoktam ott vásárolni, mostanában egyre többet. Jól megnézem kitől mit, ha nincs elég foto vagy info, akkor kérem az eladót, hogy rakjon még fel képet, vagy mérje le a nadrág hosszát, derekát stb.

Viszont én nem postáztatok, csak a pesti aukciókat nézem, személyesen megyek érte és kp-val fizetek. Soha nem csalódtam még. Vettem már babakocsit, utazóágyat, pihenőszéket, rengeteg babaruhát.

Pont tegnap jártam úgy, hogy vettem egy gatyót, de az eladó nem tudott visszaadni a pénzemből, de elhozhattam a nadrágot, megbízik bennem, hogy utalom a pénzt. Már el is indítottam a neten az utalást, de vasárnap van, csak holnap fogják utalni.

Rá is lehet fázni néha, volt ismerősöm, aki tv-t vett, használhatatlan volt, de az eladó nem utalta vissza nekia pénzt. :(

2009. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!