Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi az IWIW,...

Miért nem engedi az IWIW, hogy válaszjak annak aki írt nekem?

Figyelt kérdés

Írt nekem valaki aki még nem ismerősöm. Szeretnék neki vissza írni, de ez a szöveg jelenik meg: "Ma nem küldhetsz több üzenetet ismeretlennek, kérjük próbálkozz újra holnap!"

Egyetlen üzenetet sem küldtem előtte senkinek, ezt az egyet szeretném csak, de nem értem miért nem lehet. Valami beállítási hiba? Hogy lehetnek megoldani?



2013. jún. 12. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:

Megjelöltem valakit, ő visszaírt, de még nem jelölt vissza, kérdezi honnan ismerjük egymást, erre szeretnék válaszolni. Ezt nem engedi a rendszer.

2013. jún. 12. 16:41
 2/4 anonim válasza:
Próbáld meg 24 óra múlva, ha akkor is ezt írja, akkor lehet feltörték a felhasználódat, és üzeneteket küldözgetnek alóla... vagy csak rendszerhiba, és keresd az ügyfélszolgálatot :-)
2013. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik az iwiw a megjelölést is ismeretlennek küldött üzenetnek veszi, valószínű x db embert már megjelöltél aznap, de én sem tudtam, hogy van ennek korlátja, és mennyi.
2013. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen szöveg az iwiw Segítség oldalon:

"4.18. Miért nem tudok üzenetet küldeni?

Jelenlegi fejlesztési folyamatnak a része, hogy jelenleg nem tudsz levelet küldeni és hozzászólni. A korlátozásokra azért van szükség, hogy kiszűrjük azon felhasználókat, akik kéretlen leveleket próbálnak küldeni az iWiW felhasználóknak. Kérlek, légy türelemmel, hamarosan minden funkció elérhető lesz számodra. Pontos időpontot nem tudunk mondani, a rendszer a felhasználói szokások vizsgálata után automatikusan tesz Téged teljes jogú felhasználóvá."

2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!