Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (YouTube-osok! ) YouTube-ra...

(YouTube-osok! ) YouTube-ra feltöltöttem egy zenét, hogy állítsam be, hogy ne legyen jogsértő? (ki legyen alul írva, hogy előadó:XY)

Figyelt kérdés

YouTube-ra feltöltöttem egy zenét (Metallica - Fuel) aminek felemeltem a basszusát, hogy jobban hallható legyen mint az eredetiben. (több ilyet is láttam fenn) Azonban youtube ezt írja ki:

"Azt észleltük, hogy videódban olyan szerzői jog által védett hanganyag szerepel, amely befolyásolhatja a videó elérhetőségét. Ezt úgy javíthatod ki, ha eltávolítod az alábbi dalt."

Más zenei videó alatt is áll az előadó meg a szám címe.(előadó:XY, Megvásárlás itt:iTunes kép: [link] )

Ezt hogyan jelölhetném meg/írhatnám ki az én videóm alá, úgy hogy ne legyen a videóm jogsértő? Tippeket, ötleteket várok.

Válaszokat köszönöm előre, felpontozom a segítséget! :)


Amiről szó van: https://www.youtube.com/watch?v=8WDvE3YRoVQ



2013. jún. 12. 16:48
 1/2 anonim válasza:
Szia láttam megoldódott a probléma a videód elérhető és fel van tüntetve a szerző, tudnál nekem segíteni abban hogy elmondanád hogy csináltad?:D Mert én is küszködöm ezzel a problémával sajnos. Előre is köszi!
2014. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja igen. :D

Feltöltöd a videód és vársz egy napot max. aztán a videókezelőben ott van hogy 3. féltől származó blablabla...

Elfogadás/elismerésre kattintasz (vagy mi van oda írva) és kész. :D

2014. jún. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!