Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Büntetendő, ha valaki kikerüli...

Büntetendő, ha valaki kikerüli az IP letiltást és másik IP címről regisztrál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, persze nem életfogytiglannal.
2013. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
Miért volna büntetendő? Az IP-t tiltották le, nem téged. Bizonyítsa be, aki tudja, hogy nem más netezett arról az IP-ről, amiről kitiltottak.
2013. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából az történt, hogy egy fórumról ok nélkül kitiltottak vagy harmadszorra és most megmondtam a moderátornak, hogy visszajövök ha kitilt mert váltogathatom az IP címem és ki tudom játszani a letiltást.
2013. jún. 14. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

"egy fórumról ok nélkül kitiltottak"

Ok nélkül?


"most megmondtam a moderátornak, hogy visszajövök ha kitilt mert váltogathatom az IP címem és ki tudom játszani a letiltást"


Én nem beszóltam volna, hanem kifogásoltam volna az ok nélküli tiltást.

2013. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

A fórumnak nem az IP-vel van baja (túl páros) hanem a személlyel és annak tetteivel. Mivel a személyt nem tudják kitiltani (minden kretén mellett üljön egy moderátor, aki rácsap a kezére, ha felmenne?) kénytelen az IP-jét tiltani.

"3-szor" "ok nélkül" elég mesebelien hangzik. Lehet, hogy Döbrögi is így nyilatkozott: "3-szor vert el ok nélkül!" :D

2013. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valóban ok nélkül tiltottak. Éktelen nagy marhaságokat beszélt az egyik fórumos ezért beszóltam neki, hogy primitív barom.

Erre szó nélkül kitiltottak.


Szóval fel tudnak ezért jelenteni, mert kikerültem az IP letiltást és még meg is mondtam ezt a moderátornak mérgemben?

2013. jún. 14. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Naugye, hogy volt oka. Sértegettél egy másik fórumost. Nyilván, a szabályzatban, amit regisztrációkor "elolvastál", benne van, hogy ilyen esetben szó nélkül kirakhatják a szűröd. Ha ő is csúnyákat mondott, akkor biztos őt is kitiltották és most vagy zokog a sarokban vagy ő is hőbörög, mint te.


Egyébként meg KIT jelentenének fel? A valódi neved nem fogják meg tudni soha, bűncselekményt nem követtél el, a szolgáltatód nem fogja kiadni IP alapján.

2013. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak feljelenteni. Egy fórumnak nagyobb baja is van, mint a hozzád hasonló trükközőkkel bajlódni.
2013. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ip alapú tiltás manapság nem ér sokat, főleg, hogy a legtöbb internet előfizetőnek dinamikus ip címe van (minden netre csatlakozáskor új).
2014. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!