Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassabb internet (upc)?

Lassabb internet (upc)?

Figyelt kérdés
Most rendeltünk csomag szolgáltatást(50-es net, tv, telefon). Eddig a sima 50-es net volt külön akkor sebbésségtesztnél simán hozta az 50-es átlagot. Torrent max 6 MB/mp-vel jött. Na most átlag 25-ös a sebesség, a torrent is a fele, szóval biztos hogy lassabb mint korábban. Felhívtam a upc-t és egy nagyon okos nő azt mondta, hogy ez így rendben van, mondom szerintem nem, nem akartam vitatkozni vele. Most mit csináljak? Tegnap is így volt, gondoltam, hátha holnapra jó lesz, de nem lett.

2013. jún. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod nézni milyen netet használ a modemed, milyen sebességet.
2013. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elvileg 50 mbitnek kellene lennie, rajta van a szerződésen is.
2013. jún. 14. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag mondom, elvileg mindegy mennyid van ha véletlenül kisebb csomagba tettek.

Itt azt tudod ellenőrizni, hogy ténylegen mit enged a modem.

2013. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szerződésbe mennyit ír a GARANTÁLT sebességnél. Az 50 Mbit csak névleges lesz. Csinálj egy speedtestet, és írd le milyen értékek vannak. (torrentet, letöltést addig offold)
2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na 5. telefonálás után, kiderült amire gondoltam, hogy nem lett módosítva a szolgáltatás. Ennyit a UPC-röl.
2013. jún. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!