Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet flexi (régi még a...

Internet flexi (régi még a pannonos korszakból) 5GB adatkorlát után korlátlan. Hogy lehet?

Figyelt kérdés

már több mint két éve van meg ez a net, és az elején még 5Gb-ot lehetett netezni egy honapban, és ha elfogyott akk egész egyszerűen kikapcsolták a számlázási időszak végéig.

az utóbbi időben viszont azt vettem észre hogy ez az 5Gb limit teljesen eltűnt!

szétnéztem a telenor oldalán de erről a flexi csomagról már nincs leírás, úgyhogy elolvastam a hipernetekre vonatkozó leírást mert gondoltam hogy ezt is valami ilyesmire módosították.

találtam is egy olyat hogy:"korlátlan böngészés és e-mail-ezés"

de kiderült hogy ebbe csak a képi és szöveges tartalmak tartoznak bele, és az "egyéb forgalom típus" pedig nem

"Egyéb forgalomtípus: netrádió, internet video (pl. YouTube, Videa), voice és video chat; multimédiás alkalmazások használata; online játékok használata; egyéb, a kiemelt és nem támogatott forgalomtípusokba nem sorolható forgalomtípus."

vagyis akkor ez sem passzol mivel én pont az "egyéb forgalom típus"-al használok el kb havi 30-40Gb-ot Youtube-al és filmek letöltésével..

úgyhogy én ezt most rohadtul nem értem..

ha valakinek ilyen nete van az leírhatná hogy ez nála hogy van.


kicsit hosszú lett :/



2013. jún. 15. 17:16
 1/3 sanyika007 ***** válasza:
Az internet Flexi csomag, eleinte az internet-éjjel-nappal csomag volt. Rendszer zavarás címszóra hivatkozva volt, hogy 50 Mb után, egész hónapban, vagy 1-2 hétre lassítottak. Melynek következménye szerződések sorozatos felmondása vagy pereskedések. Jelenleg ezzel a csomaggal bírok korlátlanul internetezhetnek lassítás nélkül akár 800/kb sebsebéggel személyem 100Gb fölött az adatforgalmam
2013. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! látom jártas vagy a témában.

akkor már értem hogy miért hívnak szinte már havonta a telenortol hogy van lehetőségem új csomagra váltani, hosszasan ecsetelik hogy az új csomag sokkal jobb mert 5GB helyett 15 GB forgalmazhatnék, és még egy LTE modemet is kapnék ingyen stb... de eddig mindig nemet mondtam rá, és ezután is azt fogok. ameddig lehet addig húzom. az hogy 5 GB-t forgalmazhatok jelenleg az nagy kamu!

hülye lennék váltani.

2013. nov. 2. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Nekem is kéne egy ilyen.
2015. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!