Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype-on el lehet rejteni a...

Skype-on el lehet rejteni a kiválasztott emberek elol, hogy aktív vagyok?

Figyelt kérdés
Facebookon meg lehet csinalni, hogy csak par ember lathatja hogy aktív vagyok, skypon is meg lehet ugyan ezt csinalni? Valaki le tudná nekem írni, hogy hogyan? Nagyon koszonom.
2013. jún. 15. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak mindenki elől, láthatatlanban.
2013. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es ha valakit letiltok, az illeto latni fogja hogy letiltottam?
2013. jún. 15. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem fogja látni, hogy letiltod, viszont állítólag, ha rád ír, akkor másképp viselkedik a Skype nála, mintha valóban offline lennél.
2013. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak láthatatlanba lehet tenni magad, nem lehet csak 1-2 ember elől elrejteni magad.

Ha meg letiltasz valakit skyperól, azt látja, mert a neved mellett a partnerlistán nem olyan zöld jelet lát, hanem szürke jelet egy kérdőjellel, mintha még nem igazoltad volna vissza az ismerősnek való felkérését.

2013. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!