Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nCore-ról törölnek akkor...

Ha nCore-ról törölnek akkor törlik az engem meghívott ember accountját is?

Figyelt kérdés
valaki magyarázza el nekem hogy működik ez pls

2013. jún. 16. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Azt miért törölnék? Az egy teljesen másik account. Te szegtél szabályt, nem ő, így őt logikátlan lenne büntetni.
2013. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a felelős ha meghívsz valakit, így lehetnek egymással hatásra a tagok.


Szabályzat:

"A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért (nagyobb szabálytalanságok esetén pl.: aránycsalás)! "


Nem írják ki szó szerint, de ha a meghívottad arányt csal, súlyos szabályszegést követ el, akkor mindketten repültök. A legtöbb oldalon így működik, és velem is előfordult már hogy egy meghívott tag miatt engem büntettek meg egy másik oldalon. Nem törléssel, de 1 évnyi figyelmeztetéssel annak minden korlátozásával. Ez az egyik oka hogy nem hívnak meg idegenek téged egy torrentoldalra, mert nem tudhatja senki hogyan fog a meghívott viselkedni. Akár szándékosan szeg szabályt, akár csak véletlenül vagy hozzá nem értés miatt, azzal a meghívó a saját tiltását kockáztatja.

2013. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Drone007 ***** válasza:

Rossz ember meghívásáért még senkit nem töröltek az nCore-ról. Persze, ha önmagát hívta meg a delikvens, az nyilván acc-duplázásnak számít, így minden accountját törlik a delikvensnek.

Ha szabályszegésért törölnek valakit, a meghívó felet többnyire warnolják, ezzel is arra "bíztatva", hogy az illetőt mégegyszer ne hívja meg.

2013. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igazából azért kell , mert az engem meghívott srác folyton azt hajtja hogy így fognak minket törölni mg úgy, meg engem ha ismeretlent hívok meg aki szabálytalankodik.. Ezért akartam a végére járni
2013. jún. 19. 01:01
 5/5 Drone007 ***** válasza:
Azt még azért hozzátenném, ha aktív warn alatt még egy warnt beszedsz, akkor röpülsz, úgyhogy csak óvatosan!
2013. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!