Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek az Invitelről?

Mi a véleményetek az Invitelről?

Figyelt kérdés
Egy kicsi városban lakok ahol nincs se DIGI se UPC a T-home pedig itt egy rakat sz@r . A BTel drága és csak az Invitel marad. 74 tv csatornát telefont és 25 mbit/s internetet kínál 9000 FT-ért. Megéri náluk lenni?

2013. jún. 17. 09:52
 1/7 belapus ***** válasza:

Erre esetleg kérdezz rá:

Van egy "Vonal-üzembentartási szolgáltatás" havi 2222,50 forintért, ami a "Telefonszolgáltatás nélküli igénybevétel esetén fizetendő díj a havidíjon felül" néven fut.

2013. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké
2013. jún. 17. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:

"25 mbit/s"

25*10^-3 bit/sec >> ettől a GSM kapcsolat is gyorsabb :D

Na szóval, 9ezer elég húzós, nálunk is van invitel az utcában panaszkodott már rá ember.


Nekem 20Mbit/sec -es internet 4ezer/hó

2013. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó szolgáltató. Nekünk is ez van és teljes mértékben elégedettek vagyunk velük. Az internet szinte mindig hozza az előfizetett 50 Mbitet és ebben az évben csak egyszer ment el. Akkor is azért mert egy hatalmas nagy vihar volt. A tévéjük is nagyon jó. Nekünk már volt DIGI és T-Home tévénk is de az Invitel tévéje fényévekkel jobb mint a másik kettőé.
2013. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 belapus ***** válasza:

#4 Van mellé telefon is?

A "Vonal-üzembentartási szolgáltatás"-t én úgy értelmezem, hogy 9000 Ft + 2222,50 Ft = 11223 Ft havonta.Lehet, ha van telefon is, az egész, vagy egy része lebeszélhető.Ennyire nem mélyedtem el az ÁSZF-ben.

2013. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Úgy 6-7 évvel ezelőttig nálunk is Invitel volt, legalább 10 évig. Akkor TV még nem, csak telefon és ADSL internet. Abban az időben még nagyon húzósak voltak az árak, de egy jó darabig megbízható volt a szolgáltatás. Sőt, az utolsó 2-3 évre még hűségkedvezményt is kaptunk, havi tételben.

Aztán sorban jöttek a kábelszolgáltatók, és az Invitel (akkor) nem rúgott labdába mellettük. Ráadásul az utolsó évben, csomagváltás után, 9 hónap alatt nem tudták normálisan elrendezni a folyószámláról való díj leemelést. Aztán a végén még velem akartak késedelmi kamatot fizettetni, pedig egyértelműen ők tolták el. Erre már csak hab, hogy ugyanannak az árnak a feléért, amennyiért az ADSL szolgáltatást meg a telefont kaptam tőlük, kábelen megkapom a TV-t, telefont, internetet, ráadásul kereken hatszor akkora sávszélességgel.

De mondom, ez 6-7 éves történet, most nem ismerem őket.

2013. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Igen van mellé telefon is. Invilág XL csomagom van. 9 990 Ft havonta amiben 50/20 Mbites internet van, 71 csatornás IPTV és teljesen alap telefon. Optikai kábelen kapom tőlük a szolgáltatást.

2013. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!