Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki el tudná részletesen...

Valaki el tudná részletesen magyarázni, hogy kell beállítani egy WR841N-es routert? Hogy minden működjön 1 smart Tv Laptop2?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ez kizárt. Én ezzel a típussal már szívtam. Ezt nem is tartom routernek. Elvileg van admin felülete, de gyakorlatilag nem lehet belépni. Valami varázslós cucc jött nekem be és magában a windowsban kellett megadni a belépési adatokat, de ennyi. Biztos van rá mód, de nem kézenfekvő.


De ha még normális routerről is beszélnénk, kizárt, hogy valaki le tudja írni. Ahhoz ott kell ülni előtte és keresgélni, mi hol van. Amúgy itt a kézikönyve:

[link]


Egyébként csak a wifit kell bekapcsolni/beállítani, aztán az eszközökkel rácsatlakozni, ennyi.

2013. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!