Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék tumblr-t csinálni,...

Szeretnék tumblr-t csinálni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Még az alapvető dolgaival sem vagyok tisztában(pl:notes), csak nagyon megtetszett. Valaki elmagyarázná a lényegét és segítene létrehozni egyet? Nagyon megköszönném! 15/L

2013. jún. 18. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Hát először is sign up utána töltsd ki az adatokat. Aztán profilképnek to
2013. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsánat,megszakadt. Szóval tölts fel vmit profilképnek. A keresőbe kell beírni a kulcsszavat,amilyen témában keresni szeretnél képet. Ha a szívre nyomsz a kép sarkánál vagy alatt akkor utána meg tudod találni a likeolt képek között. Ha azt szeretnéd hogy q faladon megjelenjen akkor rebloggold,a szív melletti nyilszeru vmire kell hozzá nyomni. Ha ranyomsz egy felhasználó profilján a jobb felső sarokban a pluszjelnel a followra akkor követed,vagyis a posztjai megjelennek
2013. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szóval megjelennek neked ha arra nyomsz h dashboard. A levélre nyomva jelennek meg az üzeneteid,és ott a Send a fan mail ra kattintva
2013. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
IlTudsz üzenetet küldeni. A beállításoknál lehet asszem a profilod szerjeszteni és bemutatkozo szöveget írni.eKeresőszavakat lehet trackolni. Ha vmit nemtudsz h mit jelent írj és akkor leírom ha tudom. Most csak ennyi jutott így hirtelen eszembe
2013. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!