Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megnézni a Wi-Fi...

Hogy lehet megnézni a Wi-Fi jelszót?

Figyelt kérdés
A modemem wi-fis,és a tesómnak van meg a jelszava.Én anélkül akarom megtudni a jelszót,hogy tőle megkérdezném.Hol lehet megnézni?

2013. jún. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A router (modem-router) felületén kell belépni, a 192.168.1.1 címet beírva a böngészőbe a legtöbb esetben. Ez is jelszavas azonosítást kér, ha nem a gyári beállítás (amit a szolgáltató megad, esetleg admin-admin) van megadva akkor szintén nem tudsz belépni és megnézni a jelszót (ami lehet két különböző).


Ha újraindítod a routert akkor törlődik a jelszó, ezt viszont észreveszik. Érdemesebb lenne megkérdezni, elkérni, mint trükközni.

2013. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom megnézni valahol a gépemen?:S
2013. jún. 18. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

a router beallitasi feluleten keszetened kell egy biztonsagi backup file-t...ezt a file-t kell valamilyen szoftverrel olvasni


google


pl: [link]

2013. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Vagy tesód gépén futtatod ezt, ahol ugyebár mentve van a jelszó.

[link]


Így már fel van sorolva az összes lehetőség, csak választani kell.

Persze még mindig a kérdés a legegyszerűbb. Főleg ha a Wi-Fi router webGUI -jának jelszava is meg van változtatva a gyári értékről, és nincs hozzáférésed a tesód gépéhez.

Te is ott laksz, így ugyan annyi jogod van használva az internet előfizetést, mint tesódnak, mivel gondolom nem ő perkálja ki az előfizetési díjat havonta, hanem a szüleid.

2013. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
thx
2013. jún. 18. 22:49
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a T-home router aljára rá van írva a kód, és nem kell semmiféle helyre beléni hozzá...
2013. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Nem mindenki a T-Home -nál netezik. Sokan csak nyers modem-routert kapnak gyári értékekkel, ahol még a titkosítás sincs beállítva. Ha boltból veszel routert, mert csak sima modemes vagy modem nélküli előfizetésed van, akkor sincs beállítva semmi gyárilag.
2013. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!