Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoren miért írja ki a meghívó...

Ncoren miért írja ki a meghívónál hogy ez a funkció számodra nem elérhető?

Figyelt kérdés

Több mint ezer pontom van és nem enged küldeni meghívót.

Pedig több mint 1 hónapja nem küldtem már.



2013. jún. 19. 13:02
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Mert csak tag vagy. Most csak elit szinttől elérhető ez a funkció. Várj meg egy nyitott időszakot.
2013. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Ha normális igényes torrent oldal kell akkor javaslom a Pirate Bayt ennél jobbat nem fogsz találni több éve vagyok tag és annál jobb nem kell,a magyar torrent oldalak a hülyeségeikkel röhejesek.Én egy deka torrentet nem töltenék ezekre az oldalakra próbáld ki a Pirate Bayt utána lehet ami van torrented lekaparod az n core ról meg a hasonló magyar szájtokról és kiröhögöd őket a szánalmas hülyeségeikkel együtt.Én először a Pirate Bay re töltöttem fel torrenteket aztán gondoltam feltöltöm a magyar torrent oldalakra is de végigolvasgattam mit írnak magukról meg a hülyeségeiket, végiggondoltam a dolgot és azt mondtam csesszék meg a sz oldalaikat a hülyeségeikkel együtt.
2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2013. jún. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!