Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore fiókom azt írja már...

AlinaHella kérdése:

Az Ncore fiókom azt írja már hetek óta, hogy mostantól számított öt napig letöltésmegvonásban részesülök (mert nem töltöttem vissza a letöltött adatmennyiséget). Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá sajnos. De már egy jó ideje nem is enged letölteni.

2013. jún. 19. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd ki az 5 napot, és ezután seedelj rendesen! Legfelül az aktivitásra kattintva megnézheted, mi az, amit még seedelned kell, és meddig. Ezeket ne töröld ki a torrentkliensből!
2013. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az aktivitás menüben látható, vissza nem seedelt torrenteket töltsed le és a szabályok szerint seedeld vissza, a szábályokat a Wiki - Ratio-free rendszer ismertető linken találod !
2013. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A már letöltötteket nem próbáltam azóta visszatölteni, de a rendes letöltést nem engedi. Így működhet utána ?
2013. jún. 19. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
a már letöltötteket seedeld amik az aktivitás menüben van
2013. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 19. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem ártana végigolvasni:

A nagy nCORE svindli folytatódik. Klujber Zoltán tovább gazdagodik


Én egy darab torrentet nem töltenék fel arra az oldalra,aki ért hozzá az keres normális torrent oldalt.Azt az oldalt én messze elkerülném.


[link]


Ha normális korrekt torrent oldal kell ott a Pirate Bay ezekkel a jött ment a kis magyar torrent oldalakkal csak a baj van.Én több éve vagyok ott tag a magyar torrentoldalakat el kell felejteni csak a baj van velük ezek mind kistílű vackok tele az üzemeltető hülyeségeivel.

2013. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

1. A cikkben szereplő .hu végződésű oldal kamu és csalás, nem az igazi ncore. Az igazi címének .cc a vége, és ingyenes a regisztráció, csak meghívó kell hozzá.

2. Külföldi torrentoldalakon nagyon ritkán vannak fent magyar cuccok.

2013. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj ezekkel az üzemeltetők nagyobbnál nagyobb hülyeségein kívül a zárt tracker amin mindenki nagyon nyomon követhető.A DHT-t nem engedik ami a modern torrent lelke így ha fent van másik oldalon is nem seedelek oda is és a seedek sem jönnek onnan.Énnekem van vagy 40 torrentem feltöltve a pirate bay re sok közte teljesen magyar, az biztos hogy én ezek közül egyet nem fogok feltölteni egy ilyen rigolyás vacak zárt privát trackerrel működő torrent oldalra sem,de se meghívó se regisztráció nem lesz egyiken sem.
2013. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!