Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha benne vagyok sok mindenben...

Ha benne vagyok sok mindenben az interneten (Facebook, Youtube) és hirtelen elmegy az egész képernyő, ugye nem jegyzi meg az adott oldalakat, ha legközelebb rámegyek az internetre?

Figyelt kérdés

Illetve most nem tudok rámenni, mert valami baja van, mindenestül-internetestül elszállt az egész cucc és meg kell javíttatni számítógép-szerelővel. De ha megjavítja a szerelő és bejön az internet, ugye nem az utólag megnézett oldalakkal jön ki?

U.i.: Lehet, hogy hülyeségnek hangzik ez a kérdés, de most nekem nagyon fontos, hogy ne jegyezze meg az utólag megnézett oldalakat és hagy ne kelljen magyarázkodnom, hogy ez miért fontos nekem.

Ja és az olyanok, akik nem tudják a választ vagy csak oltogatni akarnak, az olyanok inkább ne írjanak, az olyanok válaszát várom, akik értenek a számítógép megjegyző "képességeihez" vagy kitapasztalták már, mikor mit jegyez meg az internet.


2013. jún. 21. 17:08
 1/4 Pro_KoN_FiG ***** válasza:
gondolom miről van szó..xd,merevlemez cserével garantált hogy nem fognak bejőnni ugyanazok az oldalak..
2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de -hacsak nem inkognitóban böngésztél (hívják privát böngészésnek is)- a böngészők megjegyzik, merre jártál, sőt némelyik (nem tudom, te melyiket használod) még az utóbb használt kezdőoldalak képét is kiteszi, hogy legközelebb könnyen válassz. Sőt, pl. a Facebook, ha nem lépsz ki a böngésző bezárásakor, ráadásul be van jelölve, hogy "Maradjak bejelentkezve", a következő megnyitáskor egyből a profilodba lép be.

Ha titokban akarod tartani a tevékenységedet, mindig úgy használd a gépet, hogy bármikor előfordulhat egy hasonló hiba.

2013. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó, hát mindegy, majd kiderül és köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 21. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

általában megmarad, hacsak nincs beállítva, hogy ne maradjon meg...

Amúgy szervizelés előtt a HDD-t kiszokás venni, elvégre szemlyes adatok, esetleg céges titkok is lehetnek rajta, én nem is vállalok gépet addig míg benne van a HDD...kiszedetem(vagy kiszedem, míg ott van a gazdája)

2013. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!